BLH805K901A082
MFR.Part #
BLH805K901A082
JLCPCB Part #
C3802816
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 8uF 900V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS