EKXJ251ELL220MJ16S
MFR.Part #
EKXJ251ELL220MJ16S
JLCPCB Part #
C438473
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16mm 185mA@120Hz 22uF 250V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS