ALH206K161B064
MFR.Part #
ALH206K161B064
JLCPCB Part #
C3802620
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V 20uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS