761M33556C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
761M33556C
JLCPCB Part #
C3802565
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 250V、630V 3.3uF ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS