EKY-350ETD330ME11D
MFR.Part #
EKY-350ETD330ME11D
JLCPCB Part #
C438455
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 210mA@100kHz 2mm 33uF 35V 5000hrs@105℃ 580mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS