BLH137K601C134
MFR.Part #
BLH137K601C134
JLCPCB Part #
C3802235
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130uF 600V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS