171683J250E-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171683J250E-F
JLCPCB Part #
C3802155
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 68nF 90V、250V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS