947D221K122BDMSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D221K122BDMSN
JLCPCB Part #
C3802110
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 220uF 230V、1.2kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS