BLH605K901A072
MFR.Part #
BLH605K901A072
JLCPCB Part #
C3801850
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 6uF 900V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS