947D781K112DHRSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D781K112DHRSN
JLCPCB Part #
C3801135
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.1kV 780uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS