715P10356KD3
MFR.Part #
715P10356KD3
JLCPCB Part #
C3800988
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 200V、600V ±5% 插件,P=9.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS