BLH906K801C164
MFR.Part #
BLH906K801C164
JLCPCB Part #
C3800792
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 800V 90uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS