947D281K132BGMSN
MFR.Part #
947D281K132BGMSN
JLCPCB Part #
C3800748
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 280uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS