BLH126K601A072
MFR.Part #
BLH126K601A072
JLCPCB Part #
C3800690
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12uF 600V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS