947D261K112BDMSN
MFR.Part #
947D261K112BDMSN
JLCPCB Part #
C3800528
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.1kV 260uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS