947D361K122AJGSN
MFR.Part #
947D361K122AJGSN
JLCPCB Part #
C3800412
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 360uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS