ALH106K251B084
MFR.Part #
ALH106K251B084
JLCPCB Part #
C3800204
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 250V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS