171335K160Q-F
MFR.Part #
171335K160Q-F
JLCPCB Part #
C3799834
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3uF 90V、160V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS