ALH105K251A022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ALH105K251A022
JLCPCB Part #
C3799584
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 250V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS