SMCJ26CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ26CA
JLCPCB Part #
C438209
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 31.9V 35.7A@10/1000us 42.1V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS