SMCJ17CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ17CA
JLCPCB Part #
C438204
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 17V 1uA 20.9V 27.6V 54.4A SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS