ALH105K351A032
MFR.Part #
ALH105K351A032
JLCPCB Part #
C3799486
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 350V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS