SMDJ150A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ150A
JLCPCB Part #
C438180
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 12.3A 150V 185V 243V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS