SMDJ130A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ130A
JLCPCB Part #
C438179
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 209V 2uA 3kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS