947C471K102CDI
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947C471K102CDI
JLCPCB Part #
C3799247
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 230V、1kV 470uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS