ALH106K351B104
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ALH106K351B104
JLCPCB Part #
C3799246
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 350V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS