953BXW12KSF-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
953BXW12KSF-F
JLCPCB Part #
C3799102
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12uF 275V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS