BLH706K901C164
MFR.Part #
BLH706K901C164
JLCPCB Part #
C3798545
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 70uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS