940C30S47K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
940C30S47K-F
JLCPCB Part #
C3798505
Package
Plugin,D16.5xL46mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 500V、3kV ±10% 插件,D16.5xL46mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS