SMAFJ64A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ64A
JLCPCB Part #
C438033
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 3.9A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us 64V 78.6V TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS