SMAFJ16A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ16A
JLCPCB Part #
C438026
Package
SMAF
Description
-55℃~+175℃ 15.4A@10/1000us 16V 19.7V 1uA 26V 390pF 400W@10/1000us TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS