715P1825800LD3
MFR.Part #
715P1825800LD3
JLCPCB Part #
C3797544
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 1.8nF 800V、1.8kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS