947D401K102AFGSN
MFR.Part #
947D401K102AFGSN
JLCPCB Part #
C3797474
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 400uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS