ALH405K251A072
MFR.Part #
ALH405K251A072
JLCPCB Part #
C3797107
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 4uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS