BLH306K122C124
MFR.Part #
BLH306K122C124
JLCPCB Part #
C3796570
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2kV 30uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS