BLC200J701B4B
MFR.Part #
BLC200J701B4B
JLCPCB Part #
C3796452
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-45℃~+85℃ 20uF 230V、700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS