716P47351NA3
MFR.Part #
716P47351NA3
JLCPCB Part #
C3795964
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 47nF 70V、100V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS