947D301K132AJGSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D301K132AJGSN
JLCPCB Part #
C3795916
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 300uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS