BLH556K451C064
MFR.Part #
BLH556K451C064
JLCPCB Part #
C3795847
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 55uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS