BLH156K451B012
MFR.Part #
BLH156K451B012
JLCPCB Part #
C3795730
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 450V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS