715P47396LD3
MFR.Part #
715P47396LD3
JLCPCB Part #
C3795460
Package
Plugin,P=18.3mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 47nF ±10% 插件,P=18.3mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS