953BIW16KSF-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
953BIW16KSF-F
JLCPCB Part #
C3795197
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 160V 16uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS