ALH106K161A072
MFR.Part #
ALH106K161A072
JLCPCB Part #
C3794769
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 160V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS