930C2W10K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
930C2W10K-F
JLCPCB Part #
C3794686
Package
插件,D26.9xL57.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 175V、250V ±10% 插件,D26.9xL57.1mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS