716P10396JA1
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
716P10396JA1
JLCPCB Part #
C3793794
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 200V、600V ±10% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS