BLH406K601B104
MFR.Part #
BLH406K601B104
JLCPCB Part #
C3793415
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS