BLC100J112B4B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLC100J112B4B
JLCPCB Part #
C3793159
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-45℃~+85℃ 10uF 230V、1.1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS