930C6S56K-F
MFR.Part #
930C6S56K-F
JLCPCB Part #
C3793126
Package
Plugin,D10.6xL19mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 56nF ±10% 插件,D10.6xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS