BLH305K901A032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH305K901A032
JLCPCB Part #
C3792807
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3uF 900V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS