ALH406K251C084
MFR.Part #
ALH406K251C084
JLCPCB Part #
C3792442
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 40uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS